Nutriční typologie

Snažíte se zhubnout, zkoušíte každou novou dietu, která se objeví v médiích? Investujete peníze do nejrůznějších doplňků stravy, které slibují až „zázračné“ zhubnutí během pár týdnů? Pak vězte, že rozhodně nejste sami.

V dnešní době je vzhled pro mnoho lidí tím nejdůležitějším a pokud trpíte nadváhou, pak by vám zhubnutí a udržení štíhlejší linie jistě zvedlo sebevědomí a možná i zlepšilo zdravotní stav. Jenže hubnutí není jednoduchou záležitostí a některé metody jsou i hazardem s vlastním zdravím, proto je potřeba pečivě zvážit, který postup je ten nejlepší.

Lidé vyhazují tisíce korun za tablety, stroje a dietní jídla. Většninou naprosto zbytečně. Přitom by mohli zvolit tzv. nutriční typologii, která by hned určila jaký je jejich individuální typ metabolismu a podle toho by si nechali sestavit jídelníček.

Co je nutriční typologie

Základem správné nutriční typologie je schůzka s odborníkem na výživu. Většina takových specialistů, kteří se na tuto oblast zaměřují jsou vystudovaní doktoři, takže mají skutečné vědomosti o tom, co je pro lidské tělo zdravé a přirozené.

Na základě setkání s takovými odborníky zjistíte nejen jaký typ spalování máte, ale především jak změnit jídelníček a sladit jej s pohybovými aktivitami, tak aby jste začali hubnout, bez hladovění a jojo efektu. Pomohou vám najít zdravý životní styl, který povede k redukci váhy, odbourání stresu a únavy, nebo také škodlivin.

Kolik to stojí peněz

Důvodem, proč tuto bezpečnou a především velmi účinnou metodu nepoužívají všichni, kteří chtějí zhubnout, je představa, že konzultace s odborníkem a sestavení jídelníčku je drahé a mohou si to dovolit pouze celebrity.

Skutečnost je ovšem taková, že za jedno sezení zaplatíte jen okolo dvou stovek, ale získáte konkrétní rady, jídelníček a informace o vašem metabolismu. To je podstatně více, než vám nabízí tablety za tisíce korun, které nemají téměř žádný efekt, když nevíte, jak přesně musíte změnit svůj životní styl, aby redukce váhy byla trvalá.

Dnes už se nutriční typologií zabývají společnosti, které mají pobočky ve všech větších městech, takže není problém si sjednat schůzku a udělat něco pro svoje zdraví.

[alert-success]Objednejte si konzultaci nutriční typologie ještě dnes za POUHÝCH 200 Kč!Více informací >>/alert-success]

Napsat komentář