Tribulus Terrestris aneb síla testosteronu

Testosteron je mužský hormon, který ovlivňuje celý organismus. Podporuje nejen růst svalové tkáně či zvyšuje sexuální libido. Někteří ho však neprodukují dostatečné množství a to může vést i k neplodnosti či osobní nespokojenosti.

Než se však vydáme k doktorovi nebo se budeme chtít spasit krabicí steroidů, je lepší vyzkoušet přírodou ověřené látky. Konkrétně Tribulus Terrestris, neboli kotvičník. Jeho rostlinný extrakt je silným pomocníkem k podpoře testosteronu.

Můžete jej zakoupit jako prášek nebo již v kapslích. Společné však mají to, že obsahují vysoký obsah steroidních saponinů, které přirozeně stimulují zvýšení hladiny testosteronu. Aktivními složkami Tribulus Terrestris jsou fytosteroly, flavonoidy,  alkaloidy a glykosidy. Má tedy nepochybně antioxidační účinky, proto také stimuluje imunitu.

Aby se zvýšila produkce testosteronu a tato rostlina fungovala jako přírodní anabolikum, je třeba konzumovat denně 500 – 1000 mg tohoto steroidního saponinu. Po třech týdnech by se jako u většiny bylin mělo 2 – 3 vynechat a poté pokračovat.

Kromě růstu svalů, zvýšení libida se jedná o skvělý prostředek pro muže, kteří nemají dostatek energie. Zvyšuje se ale i potence, pomáhá při léčbě vysokého krevního tlaku, čistí játra, snižuje hladinu choresterolu v krvi, posiluje kosti a šlachy, tonizuje a vyživuje organismus.

Tribulus Terrestris je všestraný pomocník především pro muže, kterým pomůže k vysněné postavě, lepšímu sexuálnímu životu, lepší psychické kondici a celkově lepšímu-zdravějšímu organismu. Je navíc běžně dostupný a lze ho pohodlně koupit přes internet.