Sexuální praktiky, které ženy milují i nenávidí

Spousta žen se tváří a chová tak, že je pro ně sex snad nutným zlem. Ve skutečnosti statistika není zdaleka tak hrozná, mnoho žen si totiž dokáže sex náležitě užít a nebojí se ani méně obvyklých praktik Pojďme se na ně tedy podívat.

Anální sex: zapovězené potěšení

Reakce většiny žen, když je muž požádá o tuto praktiku, je zcela nekompromisní odmítnutí. Čekají totiž něco zcela nechutného a extrémně bolestivého. Jaká je ovšem realita?

Skutečnost je taková, že záleží na tom, jak se pár na tuto praktiku připraví. Pokud je dodržena hygiena a postupuje se pomalu, pak se může jednat o nezapomenutelné potěšení.

Samozřejmě i přesto se to nemusí každé ženě líbit natolik, aby si to chtěla zopakovat. Mnoha se to ovšem zalíbí natolik, že jsou schopny tímto způsobem dosáhnout orgasmu a sex si užívat mnohem více, než při klasickém styku.

Vzrušující orální sex

Muži se nikterak netají tím, že jim orální sex přináší potěšení. Ženy se naopak stydí a to ať jde o provádění či přijímání této praktiky. Přitom podle průzkumů je pro mnohé ženy vzrušující už samotná představa.

Nejdůležitější u orálního sexu je zahodit ostych. A to nejčastěji, pokud byste chtěly, aby vás partner uspokojil pusou. Mnoho žen si připadá v takové situaci trapně, stydí se, a myslí si, že snad nejsou „tam dole“ dostatečně atraktivní.  Tyto obavy však ve většině případů nejsou na místě a zbytečně ničí atmosféru.

Divoký sex

Myslíte si, že sex musí být pouze něžný a romantický? To jste na omylu! I ženy milují divoký a často až drsný sex. Některé vzrušuje pocit, když nad nimi má muž kontrolu a může si s nimi dělat co se mu zachce, jiné naopak chtějí mít vše pod kontrolou.

V dnešní době už však nejsou různé pomůcky tabu a v ložnici se tak můžete setkat s věcmi jako jsou pouta, bičíky či soupravy na svazování.

Napsat komentář