Doporučené produkty a služby

Kromě informací najdeš na webu i celou řadu doporučení na konkrétní produkty či služby, které ti mohou pomoci na cestě ke zdravějšímu životu. Možná ale nechceš pročítat celý web a hledat je.

Všechny najdeš pohromadě právě na této stránce i se stručným komentářem:


E-shopy:

Econea.cz - Pavel a Martin vedou e-shop s ekologickými produkty. Najdete tu úžasné produkty, které nejen šetří planetu, ale zároveň jsou skvělé. Ať už je to přírodní kosmetika či ekologická drogérie. Za sebe doporučuji!

Zelený Obchod - Zelené potraviny jsou vyhledávanými pomocníky. Zde si můžete výhodně pořídit chlorellu,mladý ječmen či spirulinu. Kvalitní značky Green Ways a Fresh.

Mixit.cz (Mixit.sk) - Internetová služba umožňující namíchat si vlastní müsli. Sušené ovoce, ořechy, čokoláda apod., to vše podle tvé vlastní chuti a ve vysoké kvalitě.

Oficiální zdroje:

Nebezpečné léky.cz - Kampaň Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL), která informuje o nebezpečných a padělaných lécích.

O lécích.cz - Informační portál od SÚKL poskytující informace o lékové problematice. Garantované informace o lécích, očkování, slovník pojmů, klinické studie.