Darujte k Vánocům zdravé klouby

Vánoční sezóna už je v plném proudu a to znamená nejen to, že v obchodech je vánoční výzdoba a vánoční zboží, ale také to, že je nejvyšší čas začít přemýšlet nad dárky pro své blízké. A protože se zabýváme zdravím, tak dnes doporučíme jeden z přípravků, který by pod stromečkem mohl udělat radost.

Jedná se o kloubní výživu, která se stává stále častějším dárkem pro seniory, ale i sportovně zaměřené lidi. Na první pohled se to může zdát jako nesmysl, dávat někomu doplněk stravy jako dárek, ale není tomu tak. Co člověk, který má problémy s klouby, ocení více, ponožky, kravinky, nebo přípravek, který mu může ulehčit pohyb? Odpoveď je asi jasná.

Proč právě Flextor a ne jiný?

Ono darovat kloubní výživu není vůbec tak snadné, jak se může zdát. Na trhu jsou již desítky různých produktů od prakticky všech farmaceutických firem, což dříve nebývalo. A cena už zdaleka není rozhodující faktor, protože většina těchto přípravků se liší např. o 50 Kč, takže to není podstatné kritérium.

To podstatné je především složení. Některé přípravky totiž obsahují pouze kolagen či glukosamin sulfát. Zkrátka jednu či druhou účinnou látku a stojí několik stovek korun. Právě zde se vyjímá poměrně nový přípravek na českém trhu Flextor, který obsahuje hned 7 aktivních látek, a to už je za stejné peníze podstatný rozdíl.

Složení doplňku stravy Flextor:

  • Glukosamin sulfát
  • Chondroitin sulfát
  • MSM – methylsulfonylmethan
  • Bromelain 1200 GDU/g
  • Boswellia serrata (65%)
  • Kolagen
  • Kyselina askorbová (vitamin C)

flextor-ucinek

Jak tedy můžete vidět, obsahuje všechny látky, které jsou klinickými studiemi označované jako prospěšné (nejen) pro klouby. Za cenu srovnatelnou s jinými však máte všechny pohromadě a není potřeba si kupovat např. tři různé výrobky, abyste dosáhli takového složení, to už je dobrý důvod vyzkoušet Flextor.

Rozhodně to nejsou jediné přednosti, které má. Zmínit musíme i to, že se jedná o produkt české společnosti, takže se nejedná o žádný pochybný dovoz. Navíc vyrobený v laboratořích, které mají certifikaci HACCP, tedy analýzy a kontroly kritických bodů výroby. Obsahuje přírodní či tělu přirozené látky. Není návykový.


Ať už se rozhodnete darovat někomu kloubní výživu, tuto či jinou, nebo jakýkoliv dárek, nezapomeňte ho pořídit včas. Vyhnete se tak stresu těsně před Štedrým dnem, který tělu prospěšný není.

Napsat komentář