Dá se zhubnout chytře? Podívali jsme se na nový kurz

Oblast hubnutí bedlivě sledujeme, a právě proto nám nemohl uniknout ani nový online kurz s názvem Zhubni chytře. Podívali jsme se mu na zoubek a přinášíme vám všechny důležité informce, které vás mohou zajímat.

Co kurz obsahuje

Kurz Zhubni chytře je ve své oblasti nejobsáhlejším produktem na českém i slovenském trhu. A to by tedy mělo přinášet vše, co je důležité (nejen) pro hubnutí. Za 60 dní se tak naučíte základy správného stravování pro redukci váhy, ale také při nedostatku energie. Získáte důležité a klíčové informace ze 3 oblastí:

  1. Co potřebuje tělo pro správné fungování
  2. Jaké potraviny vybírat při nakupování
  3. Správné postupy při jejich vaření

Jedná se tedy o změnu životního stylu, přesně to, co se ukazuje jako nejjistější cesta při hubnutí. Odborníci a doktoři to stále opakují, ale až nyní se právě tento zdravý přístup stává všeobecně známý a uznávaný. Není však snadné získat správné a komplexní informace, právě v tom je přínos takového kurzu, který vám předá ty nejdůležitější základy.

[alert-announce]Placená sekce bude obsahovat více než 100 videí, jídelníček a recepty na 60 dní, tabulky energetického příjmu/výdeje a pracovní sešity[/alert-announce]

Kdo je autor kurzu

petr-havlicekMožná vás překvapí, že videokurzy nebude provádět nějaká modelka, ale člověk, který je v oblasti hubnutí skutečným odborníkem – Ing. Petr Havlíček. Jeho jméno a tvář vám jistě bude povědomá ze známého televizního pořadu Jste to, co jíte.

Svoji kariéru začal jako výživový poradce vrcholových sportovců. Díky televizi nalezl inspiraci a hubnutí se věnoval více, dokonce založil i specializované pracoviště CPH. Zkombinoval zkušenosti získané díky práci se sportovci, odborná vyšetření i nové metody ze zahraničí. Kromě kurzu je v současné době garantem a tváří nevládního mezinárodního programu Vím, co jím a piju.

Pomocí kurzu zhubnichytre.cz chce odbourat nejrůznější mýty ohledně stravování a nasměrovat účastníky ke správnému vnímání sama sebe, naučit jak nakupovat a vařit.

Proč se do tréninku zapojit

Tento 60denní kurz od Petra Havlíčka vám určitě doporučujeme. A to především proto, že za ním stojí odborník, který dobře ví o čem mluví a má znalosti z praxe. Když k tomu připočteme fakt, že nikde nejsou žádné fráze o „rychlém“, „zázračném“ apod. zhubnutí, tak je na první pohled jasné, že je to něco jiného, než na co v oblasti hubnutí narážíme.

Prášky na hubnutí apod. nikdy nemohou účinně fungovat, pokud nebudou podpořeny změnou životního stylu a správným výběrem potravin. Doposud jste tyto informace získali pouze na sezeních s výživovými poradci, ale kurz dává možnost začít i těm, kteří nemají čas někam docházet. Za cenu podobnou několika sezením s dietologem, získáte velké množství materiálů, které vám pomohou začít se změnou životního stylu, ta může být klíčem ke štíhlejší postavě či vitálnějšímu životu.

[button-red url=“http://www.mikesrdr.com/?a_aid=577eb5ac24d66&a_bid=5406ccb8&chan=flink“ target=“_blank“ position=“center“]Získejte jídelníček na hubnutí online a to zcela ZDARMA! Vyzvednout ZDE »[/button-red]

Úvodní trénink

Zapojit se do takového kurzu není jen tak, navíc pokud nemáte s tímto typem online vzdělávání zkušenosti. Máme pro vás však dobrou zprávu, protože je zde možnost získat některé hodnotné informace zcela ZDARMA. Je to v rámci tréninku zdarma, do kterého se můžete přihlásit.

A co tím získáte? Celkem 4 videa, 3 bonusová videa, e-book s recepty/tipy a triky. Navíc možnost se zúčastnit 3 živých webinářů, které proběhnou Petrem Havlíčkem. Ačkoli je to pouze malá ukázka toho, co můžete získat zakoupením kurzu, tak máte možnost získat hodnotné informace bezplatně a zjistit, zda je tento kurz vhodný právě pro vás.

Napsat komentář