Boj s neexistujícími parazity může ohrožovat život!

Aktualita z FITEA.cz

Jan Tuna pokračuje v sérii (o milulém dílu A DOST! si můžete přečíst v Jan Tuna si v novém díle A DOST! posvítil na podvod s parazity) zaměřené na podvodníky, kteří se snaží lidi přesvědčit, že mají parazity. Skutečnost se zdá být horší, než „pouhé“ okrádání důvěřivců.

Pokračování A DOST! nazvané Tohle už není legrace. Podvodníci, kteří zabíjejí ukazuje, že léčba neexistujích parazitů může být i životu nebezpečná! Odborníci popisují skutečné případy, kdy lidé věří smyšleným diagnózám a oddalují proto potřebnou léčbu onemocnění, která skutečně mají.

Děsivé je i to, že se zdaleka nezůstává u přístrojů se „zázračnými“ frekvencemi, ale lidem jsou doporučovány skutečná antiparazitika. Ta jsou ze své podstaty jedy, proto rozhodně není vhodné je předepisovat preventivně a bez odborných znalostí a skutečného vyšetření. Nelegálně obstarané léky, případně veterinární přípravky, tak mohou být skutečně život ohrožující.

Ve videu se také dozvíte postupy, kterými se podvodníci snaží lidi přesvědčit, že ze svého těla vylučují mrtvé parazity. Rozhodně to není nic pro slabé povahy.

Jistě se ještě dočkáme pokračování této kauzy, protože pořad se rozhodl podvodníky konfrontovat přímo…

Napsat komentář